23. jūlijā visi aicināti piedalīties Draudzes dienā

Bībelē ir sacīts, ka mēs esam dzīvā Dieva nams. Tas nozīmē, ka nevis ēka ir baznīca, bet gan cilvēki, kas pulcējas ap Dievu un Dievs viņos mājo. Visbiežāk mēs tiekamies tikai svētdienas dievkalpojumos, tāpēc ir pārāk maz laika patiesi iepazīt vienam otru un izveidot attiecības, lai savā draudzē mēs justos kā ģimenē un mums būtu patīkami šeit atrasties. Draudzes kopīga sanākšana ārpus dievkalpojuma ir lieliska iespēja stiprināt attiecības vai izveidot tās ar tiem, kuri mums ir mazāk pazīstami.


Kā zināms no vēstures faktiem, luterāņu draudze Daugavpilī dibināta 1835.gada 22.jūlijā. Šogad radās svētīga ideja - iesākt tradīciju draudzes dzimšanas dienu atzīmēt ik gadu. Tā varētu stiprināt mūs ticības dzīvē un iedrošināt citus tuvoties Dievam caur draudzi.

Draudzes dienas tēma: “…jūs esat dzīvā Dieva nams…” 2.Kor. 6:16

Programma:
10:00 - Svinīgs dievkalpojums (ar draudzes mūziķu piedalīšanos*)11:30 - Katedrāles prezentācijas materiālu prezentēšana (Gunas Lenšas diplomdarbs)12:00 - Sadraudzība draudzes mājas pagalmā: - Cienasta galds; - Aktivitātes visām paaudzēm; - Sadziedāšanās; - Skeči (Guna un Andis Lenši);
- Ceļamaize.

*Ir zināms, ka mūsu draudzē ir cilvēki, kas prot spēlēt kādu mūzikas instrumentu vai skaisti dziedāt, tāpēc lūgums, atsaukties tiem, kuri varētu iesaistīties Draudzes dienas dievkalpojumā ar savu muzikālo talantu. Pieteikties pie Gunas Lenšas (26106503)

0 0
Feed