Draudzes jaunieši piedalīsies kopējā LELB Iesvētību nometnē

Draudzes jaunieši piedalīsies kopējā LELB Iesvētību nometnē

Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons sadarbībā ar Saldus Sv. Gregora Kristīgās Misijas centru organizē kopējas LELB iesvētību mācības pusaudžiem vecumā no 11-13 gadiem. Mācības norisināsies Saldū Sv. Gregora Misijas centrā kā nometnes. Pirmā tikšanās reize būs februāra pēdējā nedēļas nogale (23.-25.02), otrā - 6.-8. aprīlis. Pēc tam sekos "Piedzīvojumu nedēļa" jūnija sākumā (no 11.jūnija līdz 16. Jūnijam) un salidojums augustā. Šī ir lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar Kristīgās mācības pamatvērtībām un praktiski tās pielietot ikdienā, dzīvojot kopā, plecu pie pleca, ar citiem līdzvērtīgiem kristiešiem no visas Latvijas. Jaunieši ir aicināti pieteikt dalību līdz 10.februārim. 


Kā tas tradicionāli iegājies, iesvētības norisināsies katram savā draudzē Vasarssvētkos. 


Mūsu draudzes pusaudži, kas cītīgi piedalās iesvētību mācību kursā mūsu draudzē, arī ņems dalību kopējās LELB mācībās Saldū. Paturēsim viņus aizlūgšanās, lai viņi šajās nometnēs piedzīvo Kristu un saņem dzīvu ticību caur Svēto Garu. Mūsu jaunieši ir mūsu draudzes nākotne!

Pēc iespējas esat aicināti atbalstīt šo "misiju" arī finansiāli, jo katrai nometnes daļai ir sava dalības maksa un transporta izdevumi! 


Vairāk informācijas par nometni un Sv. Gregora Kristīgās Misijas centru lasi šeit: www.gregors.lv

0 0
Feed